O nás

Kdo jsme? 

Dovozce, distributor

ONLINSHOP SRL (společnost s ručením omezením), založená v roku 2004 a jest významný dovozce na tržišti s vysokým úroveň soupeření. Společnost nabízí široký výběr výrobků a služeb, rozvije a uplatňuje personalizovaných řešení a zabezpečí klientům odborní pomoc.  Naší firma disponuje širokým výběrem služeb v oblastech rádiové spojení CB, dozor i elektroniky pro auta, kteří obsahují technika konzultace, montáž, instalovaní a údržba, služby ručení a po ručení.

 

Naše nabídka                

Výběr výrobků

Majíc na mysli růst náročnosti současného spotřebitele, náš výběr výrobků jest trvale diverzifikovaná z výrobami vysoké jakosti, mnohoúčelový, trvanlivý, účinný a slučitelný s ekologii, dostupní vzhledem do cen. Nabídka našich výrobu pod značkami PNI, SilverCloud, Midland, Albrecht a TTI, obsahuje CB a PMR radiostanice, soustavy pro dozor a záchranu a také auto elektronické. Naší společnost, ačkoliv jest průměrných rozměrů, jest schopná rychle adaptovat se do potřebnosti tržišti a obchodního prostředí, majíc možnost dodávat kompletní řešení pro soukromých klientů a také pro velkých distributorů od Rumunska, Bulharska a Maďarska.

 

Historie

Strategie a vývoj

ONLINESHOP SRL (společnost s ručením omezením) dnes, s rozsahem od víc od 1000 výrobků, vešla v roku 2004 CB radiostanicemi, budoucí dokonce jeden od hlavních promotorů CB jevu v Rumunsku. V roku 2008 stává jediný autorizovaný dovozce výrobků Midland v Rumunsku. Souběžné s procesem vývoje a růstu rozsahu výrobků, měl místo také obchodní značkovaní společnosti, v roku 2009 byla osvojená značka PNI a využita na úroveň výrobků skupiny CB radiostanice a antény. Šest let později se narodí nove jméno, SilverCloud, rozšiřujíc naše linku výrobků. V posledních letech, naší společnost je investovala v dovozu výrobků, od CB a PMR radiostanic, do soustav bezpečnosti, elektronika auto a elementy osvětlení z LED technologií poslední generace.          

Přes investici nyní prostudovaných a analyzovaných, mamy záměr rozšířit linku výrobků, růst obrat a výnosnost. Strategie, uplatněna v posledních letech, dala výsledků, v roku 2018 dosahovali jsme obrat od 36.318.152 lei. Naše společnost je investovala v posledních letech v dovozech, zmodernizovaní, zaměstnanců, vývoj, a ne na posledním místě, v online ochodu. 100% výrobků, vyráběních anebo dovozeních námi lze koupit přes www.mo.ro anebo přes www.b2b.mo.ro (pro distributorů) kde máte rychlý dostup do technických informace, zásoba a promoce.

Ročný růst se je odrazil ve výskáních cenách. Zmíníme jen       

- první místo v Top společnosti rok 2018.

Naše ambice jest stávat se referenční dovozce na evropském tržišti, poznaný pro jakost služeb nabízeních klientům a pro trvanlivost vztahů, ustálených s partnery.

 

Služby

Služby a technická pomoc

ONLINSHOP SRL (společnost s ručením omezením) soustředí svoje činnost v třech směrech: dovoz, obchod, služby. Naše oddělení služeb zabezpečí s svoji mladými, dynamickými a flexibilními inženýři služby za instalace, montáž, diagnóza a údržba všech výrobků, komercionalizovaných námi. Vykonáme diagnózu v méně od 48 hodin a rychle opravu pro jakýkoliv model CB radiostanice. Jakýkoliv výrobek opravovaný námi má 90 dni záruky. Naší klienty mohou dostat informace pro proces žádosti za služby.

Takým způsobem jsme rozvíjely kompletní soustav, kteří odesílá do klientů notifikace vzhledem na stav výrobku, kteří se nachází v službě (příchod, recepce od inženýra služeb, stav opravy, odeslaní). My soustředíme pozornost na jakost vykonaných služeb a na uspokojené potřeb našich klientů. Za jakost služeb, nabízených námi stoji celá skupina, s četnými kompetencemi a specializacemi, inženýři, ekonomy a programátoři. 

 

Náš úspěch jest díky účinnému sestavení kompetence, kvalifikovanému personálu, který dobře zná výrobků, širokého rozsahu výrobků, někteří jsou výlučných, také díky zkušenosti a možnosti způsobit se de potřeb tržišti.

 

Styk a všeobecná informace                                            

S.C. ONLINESHOP S.R.L. (společnost s ručením omezením)

Sociální sídlo: Strada Olteniei, nr. 26A, 610206, Piatra Neamt, Neamt 

Pracoviště: Strada Olteniei, nr. 26A, 610206, Piatra Neamt, Neamt

Pracovní program: pondělí–pátek 8:00 – 16:00 hodin

Mobilní telefon: 0724.517.984

Telefon: 0333.401.142; fax: 0333.401.141

e-mail: [email protected]

Web site:  www.mo.ro / www.pni.ro / www.solvercloud.ro

IBAN: RO62RNCB0196122230010001

CIF: RO16306031; číslo registrace v obchodním rejstříku: J27/513/2004

 

ONLINESHOP SRL Sklad